אודות

איזה אוכל מותר לכלב

קצת עלינו

אז החלטתם להכניס לביתכם ולמשפחתכם כלב פומרניין קטן וחמוד. יצור פרוותי, קופצני וחברותי שיכניס שמחה ועניין רב לבית. כלבי פומרניין הם נבונים במיוחד ורגישים לסביבה ולבעלים שלהם. הם קולטים מהר מאוד את המתרחש סביבם ומגיבים בהתאם. כלב פומרניין הוא הרבה יותר מעוד חיית מחמד. זה חבר חדש לכל דבר שיכנס לכם ולבני משפחתכם לבית וללב.

0
אילוף כלבים
0
תערוכות
0
שנות ניסיון

 

אנחנו בפומרניין ישראל, הבאנו לכם את מיטב הטיפים, ההמלצות והדגשים החשובים לגידול נכון ובריא של כלבי הפומרניין המיוחדים.

כלבי פומרניין דורשים תשומת לב, יחס וטיפוח יותר מאשר בעלי חיים אחרים ואפילו יותר מגזעים אחרים של כלבים. גם האופי המיוחד שלהם, הבנת המתרחש סביבם והאינטליגנציה הגבוהה שלהם זה משהו שצריך לשים אליו לב. כך תוכלו למצות את היכולות הגבוהות שלהם וליצור איתם חיבור מיוחד שיעזור לגידול הכלב להיות מהנה ונוח הרבה יותר.

שלל הטיפים שפומרניין ישראל מציעים לכם יעזרו לכם לגדל את כלב הפומרניין שלכם בצורה טובה, בריאה ומהנה יותר גם לכם וכמובן לכלב שלכם.

בפומרניין ישראל תוכלו לדעת הרבה יותר על גזע הפומרניין, מאיפה הוא הגיע ואיך הוא התפתח במשך השנים. תוכלו כמובן לקרוא טיפים חשובים על בריאות הכלב, המלצות על טיפוח הפרווה שלו, המלצות על הרגלי האכילה של הכלב וכמובן טיפים רבים ומגוונים על טיפוח שוטף של הפומרניין, החל ממקלחות, גזירת ציפורניים ואפילו צחצוח שיניים. שלל דרכים לטיפוח ושמירה על היגיינה, דבר שכל-כך חשובים לגזע המיוחד הזה.

הטיפים שלנו יעזרו לכל אדם שמעולם לא גידל כלב פומרניין והוא מעוניין להכניס כלב כזה לביתו. שלל הטיפים והדגשים שלנו יעזרו לכם להבין מה עליכם לעשות וכיצד עליכם לנהוג כשאתם מכניסים כלב פומרניין הביתה. זה יקל עליכם לעבור את השלב הראשון בגידול בעל חיים שלפעמים נראה חדש וזר לחלוטין.

הטיפים הרחבים שלנו יעזרו גם לאנשים שכבר מגדלים או גידלו בעבר כלב פומרניין דובי, אבל רוצים לדעת עוד דברים ולהרחיב את הידע בעוד נושאים אודות הכלב שלהם, הבריאות שלו והטיפוח שלו. בעלי חיים בכלל וכלבי פומרניין בפרט הם בני בית לכל דבר. דברים שיתרמו לכם לדעת יותר על הבריאות שלו ועל הטיפוח שלו רק יגרמו לכם להנות ממנו יותר וכמובן יגרמו לכלב שלכם לחיות חיים בריאים יותר, ארוכים יותר ומהנים הרבה יותר.

אנחנו בפומרניין ישראל נותנים לכם טיפים רק עבור בריאות הכלב, הטיפוח שלו והנוחות שלו. אנחנו לא עוסקים בהרבעות כלבים ובמכירת גורים.

במידה ובאתר יפורסמו גורים למכירה- אין לנו קשר לכל התהליך המדובר.

חשוב להדגיש שכ המידע בפומרניין ישראל הוא בגדר המלצה כוללת. במידה ויש לכם שאלה או בעיה ספציפית עם כלב הפומרניין שלכם, כדאי לפנות לבעל מקצוע, כדי לקבל את התשובות המלאות והנכונות ביותר עבור הכלב שלכם.

הצוות שלנו

רונית אלקיים

מאלפת

דרור נחמני

לאלף

מור ט׳קאלה

מאלפת

דרור נחמני

מאלף