הסכם השימוש באתר

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון

1.1 אתר פומרניין להלן "האתר" הוא אתר המשתמש למידע למגדלי פומרניין והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

1.2 בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

1.3 הנהלת אתר "פומרניין" שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני

2.1 האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר ״פומרניין״  ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר ״פומרניין״.

2.2 בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מהנהלת אתר ״פומרניין״

3. תוכן האתר

3.1 אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

3.2 קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

3.3 התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "פומרניין" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

3.4 כל התכנים באתר נכתבו על-ידי צוות אתר "פומרניין", המידע  נאסף על ידי צוות אתר "פומרניין" ומבוסס על פי התנסות שלנו. אני מנסים להביא לכם את המידע המדויק והאמין ביותר שיש, אך יכול להיות טעויות או חוסר דיוקים, לכן יש לקחת את כל הנושאים לעיל באתר "פומרניין" כהמלצות בלבד.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

4.1 הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

4.2 צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "פומרניין".

5. גילוי נאות

5.1 באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. חלק מהכלים בהם האתר משתמש לניתוח תנועות גולשים הינו Google Analytics הנתונים שנאספים דרך כלי זה כוללים לדוגמה את סוג המכשיר ממנו גלשתם, דפים באתר בהם ביקרתם, תאריכים של הביקורים, כתובת ה-IP של המכשיר, סוג מערכת ההפעלה ועוד. נוהלי הפרטיות של כלים אלה כפופים למדיניות הפרטיות של הגופים, לכן, צוות אתר "פומרניין" מעודד אותך לקרוא את המדיניות של Google בנוגע לכלי ניתוח תנועות גולשים למעבר לעמוד זה לחץ כאן. השימוש בקוקיז בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

5.2 באתר זה עשוי להיות שימוש בקבצי קוקיז על מנת לעשות שימוש בשיטת פרסום מסוג שיווק חוזר המכונה בין היתר – "Remarketing". כמו כן, באתר זה עשוי להיות שימוש בפרסומות של חברות צד ג', המודעות שבהן אתה צופה בעת הביקור באתר מגיעות מהשרת של אתן החברות, כדי לבצע את הפרסומות בדיוק מרבי,חברות אלה משתמשות בשיטת "Remarketing" ומשתמשות בקבצי ה-Cookies, על מנת לאפשר להן לאסוף מידע על האתרים שבהם צפית בפרסומות שהציבו ועל אילו פרסומות הקשת. השימוש שחברות אלה עושות ב- Cookies כפוף למדיניות הפרטיות שלהן ולא למדיניות הפרטיות של אתר "פומרניין".

6. איזור שיפוט

6.1 בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

בנימה אישית חשוב לנו לציין שכל מטרת הבלוג היא לתת לכם הגולשים את המידע האמין, הטוב והמדויק ביותר עבור מועדון לבת מצווה ובכלל. מטרתנו היא לשרת את קהל הגולשים והעוקבים שלנו ולתת לכם ערך אמיתי ואיכותי. צוות אתר הפומרניין מאחל לכם הנאה מהבלוג ומהאתר.