פומרניין היפואלרגני

מידע על פומרניין היפואלרגני

מחפשים להכניס לביתכם כלב חמוד, אך לכם או למישהו מבני הבית יש תגובות אלרגיות? מעוניינים בכלב שלא יפגע בבריאותכם או בבריאות ילדיכם? כלב פומרניין הוא חיית המחמד המושלמת עבורכם.

הפומרניאן הוא גזע של כלבים שפותחו להיות היפואלרגני. זה אומר שלא נושר להם יותר מדי שיער מהגוף כמו לכלבים אחרים, כך שהם הרבה יותר אופטימליים עבור  אנשים שיש להם אלרגיות מסוימות.

ישנם גזעים רבים ושונים של כלבים שיכולים להיחשב כהיפואלרגניים. ישנם גם גזעים מסוימים שיש להם סיכוי גבוה יותר לגרום לתגובות אלרגיות חריפות יותר. לדוגמה, קיימים כמה גזעים של כלבים שיש להם פרוות גוף גדולה וכבדה במיוחד, מה שעלול לגרום לתגובות אלרגיות אצל אנשים עם רגישות לפרווה.

יש הרבה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים להכניס הביתה חיית מחמד כלשהי או כלב לצורך העניין. מומלץ לעשות בדיקה קטנה על איזה סוג של חיית מחמד אתה רוצה ואיזה גזע הכי יתאים לצרכים, לאורח החיים שלך וכמובן לא תגרום נזק כלשהו לבריאותך ולבריאות משפחתך.

פומרניין כלב היפואלרגני:

כלבי פומרניין ידועים בפרוותם הרכה, העדינה והנעימה. לא סתם כלב הפומרניין נחשב כלב היפואלרגני. הפרווה הכפולה שלהם גורמת להם להנשיר כמות קטנה ביותר של פרווה לעומת כלבים מגזעים אחרים שפרווה בכמות גדולה מאוד נושרת מגופם אפילו תוך כדי ליטוף הכי קטן.

האלרגנים שכלבים באופן כללי פולטים מגופם נמצאים לרוב ברוק, בשתן ובפרווה שהם מפזרים ברחבי הבית ועוברת לבני האדם. אצל כלבי פומרניין כמות האלרגנים שהם מפיצים היא בכמות כל-כך קטנה עד שהיא כמעט לא מורגשת, גם אם מדובר בבן אדם עם רגישות מסוימת ועם בעיה של תגובות אלרגיות.

פומרניין היפואלרגני

האם כדאי לבחור בכלב פומרניין ככלב היפואלרגני?

הפומרניין הוא גזע של כלבים שקיים כבר שנים רבות, אך הם הפכו פופולריים מאוד בשנים האחרונות. הפומרניין התפתח מכלבים מסוג שפיץ והוא שימש במקור ככלב ציד. כלבי הפומרניין חמודים וקופצניים מאוד, מלאי חיים ומכניסים הרבה שמחה לבית. הם קטנים וקומפקטיים, אפשר לקחת אותם איתך לכל מקום וכמובן הפרווה הרכה והנעימה שלהם מוסיפה ליופי שלהם.

פומרניין הוא כלב חכם מאוד וקל לאילוף וכדאי לבחור בו גם בתור כלב היפואלרגני.

כלב פומרניין הוא מושלם עבור מי שרוצה לגדל חיית מחמד חכמה, יפה וקופצנית וכמובן לשמור על בריאותו ועל בריאות כל בני משפחתו.

אהבתם? שתפו פוסט זה ברשתות החברתיות!

טיפים נוספים שיוכלו לעניין אותך
איך לחנך את הפומרניין שלכם
טיפים לאילוף כלבים קטנים

לא כל בעלי הכלבים משקיעים זמן ואנרגיה באילוף הכלבים שלהם, קל וחומר כאשר מדובר בכלב קטן, אשר נחשב לפחות מאיים. לכן לא חסרים מקרים שכלבים

קרא עוד »
פומרניין היפואלרגני
פומרניין היפואלרגני

מידע על פומרניין היפואלרגני מחפשים להכניס לביתכם כלב חמוד, אך לכם או למישהו מבני הבית יש תגובות אלרגיות? מעוניינים בכלב שלא יפגע בבריאותכם או בבריאות

קרא עוד »